Dealer
samochodów
używanych

O firmie

Zobacz nas na
Firma MiroCars zajmuje się importem samochodów używanych z Niemiec i Austrii. Większość samochodów posiada książkę serwisową, dokumenty z badań technicznych oraz kosztorysy z firm ubezpieczeniowych.

Sprzedajemy tylko samochody pewne. Naszym nadrzędnym celem jest pełna satysfakcja klienta dlatego możesz liczyć na rzetelność oraz uczciwość.

Sprzedajemy samochody używane będące naszą własnością. Sprowadzamy również samochody na indywidualne zamówienie. Preferujemy bardzo młody wiek samochodów, praktycznie od nowych do kilkunastoletnich, każdy z nich jest dokładnie sprawdzony przez naszych mechaników.

Oferujemy także pełną ofertę usług serwisu samochodowego, naprawy bieżące, wymiana olejów i filtrów, wymiana rozrządów, geometria kół, klimatyzacje, wymiana opon, diagnostyka komputerowa (wszystkie marki). Oferujemy także sprzedaż części oryginalnych i zamiennych wszystkich marek.
Dysponujemy wykwalifikowaną załogą z długoletnim doświadczeniem w zawodzie mechaniki i elektromechaniki samochodowej. Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości usługi za rozsądną cenę. Posiadamy nowoczesny sprzęt do diagnostyki samochodowej, dzięki któremu dokładnie możemy zdiagnozować i usunąć usterkę w twoim samochodzie.